Prekių katalogas

Eko apsipirkimo krepšys

 • Eko apsipirkimo krepšys

  Ecozz 

   

  Vincentas van Gogas 1889 metai nutapė paveikslą "Žvaigždėta naktis". Jį mums primins šis ekologiškas, draugiškas aplinkai apsipirkimo krepšys.

 • Per skausmingai trumpą kūrybos laikotarpį – tik aštuonerius metus – van Gogas visiškai pakeitė meną. Atrodo, kad jo spalvos veržiasi iš drobės. Nuostabūs mėlyni, sodrūs žali ir švytintys geltoni atspalviai – van Gogo paletė niekada nesiliauna stebinusi.Citata: „Niekaip negaliu parduoti savo paveikslų, tačiau ateis laikas, kai žmonės supras, kad jie verti daugiau nei dažai.“ Sunku sušvelninti mažai kam žinomas Vinsento van Gogo gyvenimo kančias. Jis blaškėsi nuo vienos tragedijos prie kitos – prarasti darbai, žlugusi profesinė veikla, sudėtingi santykiai. Per visą savo, kaip menininko, karjerą jis pardavė tik vieną paveikslą ir galiausiai nusižudė. Vis dėlto šiandien jo menas pripažįstamas visame pasaulyje. Ištrauka iš http://kultura.lrytas.lt/daile/vincentas-van-goghas-keistas-genijus-su-nuodingu-dazu-palete.htm

  Tradicinės išvaizdos klasikinis pirkinių krepšys su užtrauktuku. Eko krepšys iš „ecozz“ skirtas tiems, kurie nori daugiau, nei paprasto polietileno maišelio iš prekybos centro, kuriems svarbi naudojamo daikto estetika ir funkcionalumas. Krepšys gali atlaikyti iki 20 kilogramų svorio ir yra užtraukiamas užtrauktuku, kuris padeda išlaikyti maišelio turinį saugiu. Unikali krepšio medžiaga, pagaminta iš perdirbtų PET butelių padeda sumažinti atliekų kiekį ir taupo pinigus. Įsigijus Eco krepšį, jums daugiau nebereikės mokėti už greit susidėvinčius plastikinius maišelius.

   

  Ekologiškas, pagamintas iš perdirbtų PET butelių.


  Atsparus vandeniui, neblunka, galima skalbti.


  Krepšys atlaiko svorį iki 20 kg.


  Puikiai tinka apsipirkimui, kelionėms, sportui, paplūdimiui arba kaip dovana.


  Dydis  46 x 41 cm


  Sulankstyto dydis 10 x 7 x 3 cm


  Svoris 45 gramai


  Uždaromas užtrauktuku.