Apie mus

 •  

  Jei atsibodo vaikščioti po parduotuves ar ieškote kažko išskirtinio - Jūs šiuolaikiškas žmogus ir mes džiaugiamės, kad susitikome būtent čia.

  Veiklą pradėjome 2013 metų spalio mėnesį. Vykdant internetinę prekybą, prekės išsiunčiamos ne vėliau, kaip sekančią darbo dieną po pinigų įskaitymo mano banko sąskaitoje, išskyrus tas prekes, kurioms pažymėtas ilgesnis pristatymo laikas. 

  Parduodamas prekes turime vietoje, todėl galime suteikti objektyvias konsultacijas telefonu ar el. paštu, be to jų pristatymas neužtruks.

  Klaipėdoje, Didžioji Vandens g.18 esančiame biure-parduotuvėlėje galima nemokamai apžiūrėti ir atsiimti internetu užsakytas prekes, taip pat vietoje (iš ne tokio gausaus, kaip internetiniame puslapyje, asortimento) išsirinkti ir įsigyti rankines, krepšius, Dr. Ohhira maisto papildus. Darbo laikas neapibrėžtas, dažniausiai nuo 11 iki 17 val., penktadieniais iki 15 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbame. Darbo laiką galima sužinoti paskambinus internetiniame puslapyje nurodytu telefonu.

  Garantuojame, kad visos prekės yra autentiškos (originalios), įsigytos iš teisėtų platintojų arba gamintojų.

  Tikimės, kad mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ieškomą prekę ir džiaugsitės ją įsigiję. Malonaus apsipirkimo! 

   

  Pagarbiai, Vida Elenskienė, dirbanti pagal individualios veiklos vykdymo pažymą Nr.705378.