Prekių katalogas

Eterinių aliejų mišinys su rutuliniu antgaliu - PAJUDĖKIME!, 10ml

 • Eterinių aliejų mišinys su rutuliniu antgaliu - PAJUDĖKIME!, 10ml

  526
  619 Sutaupykite 093
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Sudėtyje yra šių eterinių aliejų:

  kanangų (Ylang ylang), pačiulių, jazminų

 • Eterinių aliejų mišiniai yra grynų aliejų deriniai, kurie puikiai veikia kartu, kad paskatintų kažką konkretaus.

  Sudėtyje yra 100% natūralių ir eterinių aliejų mišinio raminančiame vitamino E nešiklyje (tokaferolis) aliejaus pagrindu.

  Mėgaukitės aromaterapijos privalumais, naudodami šiuos kišeninio dydžio eterinių aliejų mišinius. Idealus kelionių draugas, nesvarbu, ar jūs keliaujate į darbą ir atgal, ar keliaujate aplink pasaulį. Roll-on eterinių aliejų mišinį galima lengvai tepti visą dieną stresinėmis situacijomis ir įtemptais laikais, todėl lengviau, nei bet kada anksčiau, patirti aromaterapiją, kai to labiausiai reikia jums.

  Išorinis naudojimas: tepkite smilkinius, riešus ar nugarinę viršutinę kaklo dalį, pagal poreikį.

  Kišeninis dydis
  Pakylėjantys kvapai
  Lengva naudoti 

  Buteliuko dydis  2 x 8.5 cm

  Sudėtis: Tocopherol, Cananga Odorata Oil, Pogostemon Cablin Oil, Jasminum Officinale Oil, Linalool*, Benzyl* Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Geraniol*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Isoeugenol*. *Naturally occurring in Essential Oils

                 Tokoferolis (Vitaminas E), Kanangų eterinis aliejus , Pačiulių eterinis aliejus , Jazminų eterinis aliejus , Linalolis* , benzilas* benzoatas* , benzilo salicilatas* , farnezolis* , geraniolis* , benzilo alkoholis* , eugenolis* , izoeugenolis *. *Natūraliai randamas eteriniuose aliejuose

  Pagaminta: Anglijoje (UK) 

  Pastaba: parduodamos prekės nuotraukos tik pirmose 3 nuotraukose, kitos nuotraukos tik dėl detalių.

      Perspėjimai
  Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tinka tik išoriniam naudojimui. Saugokite, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant, bet kokiomis ligomis, prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju.           

  CPNP 3157312