Prekių katalogas

Eko apsipirkimo krepšys

 • Eko apsipirkimo krepšys

  949
  1099 Sutaupykite 150
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ecozz 

   

  Dalis Gerrit van Honthorst paveikslo "The Matchmaker" Ecozz apsipirkimo krepšyje.

 • Olandų dailininko Gerrit van Honthorst paveikslas "The Matchmaker" šiuo metu iškabintas Utrechto (Olandija) centriniame muziejuje.

  Paveiksle vaizduojamas žmogus kairėje rankoje laiko piniginę su pinigais, jis pasirengęs mokėti. Mergina siūlo pagroti muzikos instrumentu, o gal ji siūlo kažką kita? Paveiksle pakili nuotaika, mergina atrodo labai linksma, o dirbtinių šviesų panaudojimas paveikslą padaro dar gražesnį. Visą paveikslą galite pamatyti ir plačiau anglų kalba  paskaityti http://oneyearonepaintingaday.blogspot.lt/2012/04/gerard-van-honthorst-and-matchmaker.html

  Tradicinės išvaizdos klasikinis pirkinių krepšys su užtrauktuku. Eko krepšys iš „ecozz“ skirtas tiems, kurie nori daugiau, nei paprasto polietileno maišelio iš prekybos centro, kuriems svarbi naudojamo daikto estetika ir funkcionalumas. Krepšys gali atlaikyti iki 20 kilogramų svorio ir yra užtraukiamas užtrauktuku, kuris padeda išlaikyti maišelio turinį saugiu. Unikali krepšio medžiaga, pagaminta iš perdirbtų PET butelių padeda sumažinti atliekų kiekį ir taupo pinigus. Įsigijus Eco krepšį, jums daugiau nebereikės mokėti už greit susidėvinčius plastikinius maišelius.

   

  Ekologiškas, pagamintas iš perdirbtų PET butelių.


  Atsparus vandeniui, neblunka, galima skalbti.


  Krepšys atlaiko svorį iki 20 kg.


  Puikiai tinka apsipirkimui, kelionėms, sportui, paplūdimiui arba kaip dovana.


  Dydis  46 x 41 cm


  Sulankstyto dydis 10 x 7 x 3 cm


  Svoris 45 gramai


  Uždaromas užtrauktuku.