Prekių katalogas

Eko apsipirkimo krepšys

 • Eko apsipirkimo krepšys

  1076
  1195 Sutaupykite 119
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ecozz

   

  „Mergina su perlo auskaru“ - vienas geriausių Nyderlandų dailininko Jano Vermejerio darbų, kurį jis nutapė apie 1665-uosius metus.

 • Vermejeris per savo gyvenimą, spėjama, sukūrė ne daugiau 60 paveikslų. Tikriausiai garsiausias Vermejerio paveikslas yra „Merginos su perlo auskaru“ portretas. Kas iš tiesų buvop įamžintoji mergina, skaitykite https://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijos/sis-tas-ko-nezinojote-apie-viena-graziausiu-pasaulio-paveikslu-tragiska-dailininko-mirtis-ir-kas-is-tiesu-buvo-iamzintoji-mergina.d?id=83439787

  Tradicinės išvaizdos klasikinis pirkinių krepšys su užtrauktuku. Draugiškas aplinkai krepšys iš „ecozz“ skirtas tiems, kurie nori daugiau, nei paprasto polietileno maišelio iš prekybos centro, kuriems svarbi naudojamo daikto estetika ir funkcionalumas. Krepšys gali atlaikyti iki 20 kilogramų svorio ir yra užtraukiamas užtrauktuku, kuris padeda išlaikyti maišelio turinį saugiu. Unikali krepšio medžiaga, pagaminta iš perdirbtų PET butelių padeda sumažinti atliekų kiekį ir taupo pinigus. Įsigijus Eco krepšį, jums daugiau nebereikės mokėti už greit susidėvinčius plastikinius maišelius.

  Ekologiškas, pagamintas iš perdirbtų PET butelių.

  Atsparus vandeniui, neblunka, galima skalbti.

  Krepšys atlaiko svorį iki 20 kg.

  Puikiai tinka apsipirkimui, kelionėms, sportui, paplūdimiui arba kaip dovana.

  Dydis:  46 x 41 cm

  Sulankstyto dydis 10 x 7 x 3 cm

  Svoris 45 gramai

  Uždaromas užtrauktuku.

  Įpakuota dėžutėje, todėl puikiai tinka dovanai.